Z myślą o naszych Seniorach ruszamy z dowozem ciepłych posiłków i innych pyszności 🙂

kwi 2, 2020

Drodzy Podopieczni,

Dostosowując się do sytuacji jaką mamy obecnie, w trosce o Państwa dobro i bezpieczeństwo zmieniamy dotychczasową formę opieki oferowanej przez nasz Dzienny Dom Pobytu. Rozpoczynamy dowożenie do Państwa domów ciepłych obiadów, prowiantu na pozostałe posiłki i wody mineralnej. Obiady przygotowywane jak dotychczas, przez naszą nieocenioną Spiżarnię Kujawską będą Państwo otrzymywać „pod drzwi” od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszelkich możliwych środków ostrożności.

Do posiłków będziemy dołączać też przesyłki od naszych terapeutów zajęciowych – skrypty z zadaniami dla Państwa do samodzielnego wykonania: mandale, zagadki, krzyżówki, łamigłówki itp.

Uruchomiliśmy również telefoniczne wsparcie psychologiczne – Pani Gosia, nasza specjalista będzie dostępna we wtorki, czwartki, piątki w godzinach od 10 do 15. W tych dniach i godzinach będzie kontaktować się z Państwem telefonicznie i udzielać potrzebnego wsparcia, służyć rozmową czy poradą.

Proszę nie zapominać, że i my, Państwa opiekunki medyczne – Kasia, Gosia, Ewa, Ala  i Magda – też jesteśmy dostępne pod telefonem i w każdej chwili można się z nami skontaktować.

O kolejnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Tak więc, Szanowni Państwo – będzie się działo!!!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *